BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 5403401
nr 540 3401
Takarmatur
20-tal Dia: 90, höjd: 40 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 september 2008
kl 17:26:38
100 kr
200 kr